Tūkstantmetė protėvių patirtis pasitelkus šiuolaikinius mokslo pasiekimus.

Prieš daugelį amžių mūsų protėviai ieškojo būdų, kaip išgyventi, kaip išlaikyti sveikatą ir prailginti gyvenimo trukmę, kaupė žinias ir patirtį.

1992 m.Kinijoje pirmą kartą pasaulyje pagal Tradicinės Rytų Medicinos principus sukurti preparatai iš aukštesniųjų grybų. Per pastarąjį dešimtmetį Kinijos mokslininkai įdiegė greitai veikiančių biologinių imuninės sistemos reguliatorių gamybos technologijas. Pagal korporacijos "Fohow" mokslininkų sukurtas receptūras pagaminti koncentruoti preparatai, iš aukštesniųjų grybų ląstelių turinio - greitai veikiantys biologiniai imuninės ir energinės sistemų reguliatoriai.
Korporacija „Fohow“ vienintelė sveikatinimo produkciją gaminanti Kinijos kompanija, turinti savo mokslinio tyrimo institutą, kuriame sutelktas didžiulis auščiausios kvalifikacijos darbuotojų ir mokslinių bendradarbių potencialas (TKM gydytojai,biologai, inžinieriai-technologai), kurie kuria naujas BVP (biologiškai veiklių preparatų) receptūras, gamina preparatus, atlieka jų saugumo tyrimus, nustato jų efektyvumą.
Šiam mokslinio tyrimo institutui vadovauja šiuolaikinės Kinijos medicinos pradininkas, tarptautinės A. Eišteino vardo mokslinės premijos laureatas, akademikas Tan Jučži, praeityje buvęs ilgametis Kinijos vadovo Mao Dzeduno asmeninis gydytojas.

Visų korporacijos „Fohow‘‘įmonių gamyba yra pažymėta aukščiausiais tarptautiniais kokybės sertifikatais GMP, HAACP, ISO.

Pagrindinė korporacijos „Fohow“ misija - sveikatos palaikymo kultūros plėtojimas visame pasaulyje, visos žmonijos laimingos ir sveikos gyvensenos koncepsijos sukūrimas.

 

Fohow gaminamos produkcijos pagrindiniai kokybiniai rodikliai :

 1. produktai naturalūs ir saugūs (be jokių cheminių priedų),
 2. produktai pasižymi akivaizdžiu efektu,
 3. produktai turi buti pagaminti pagal Fohow receptūras ir atitikti sveikatos palaikymo kultūros principus.

Jei produkcija neatitinka šių reikalavimų, tai ji nėra mūsų produktai.

 

Įvairių valstybių Higienos ir Epidemiologijos centrų ekspertų išvados patvirtino visos korporacijos „Fohow“ gaminamos produkcijos saugumą ir naturalumą. Šių BVP saugumo rodikliai yra mažesni nei reikalaujami higienos normatyvai dešimtis ir net šimtus kartų.

Nemažiau reikšminga ir tai, kad korporacijos „Fohow“ gaminamų naujų greito poveikio biologiškai veiklių maisto papildų iš kordicepso kaina yra mažesnė, negu panašios produkcijos ,gaminamos kitose Kinijos įmonėse. Taigi, naujos kartos Kordicepso preparatų kainos tapo visiems prieinamos.

 

alt

 

Aukštesnieji grybai - unikali žaliava

 

Fungoterapijos daktarė I.Filipova rašo:“Grybai – vienas iš paslaptingiausių gamtos kūrinių. Netgi jų kilmė – paslaptis, kurią bandoma įminti ne vieną šimtmetį. Jiems priskiriamas ir velnio ir Dievo pradas. Vaistiniai grybai – atskira medicinos kryptis. Be to, tai gamtos medicina, kuri vadinama fungiterapija. Kinijoje ir Japonijoje sveikatos atstatymo grybais metodai vartojami jau ne vieną tūkstantmetį. Ir nė vienas augalas, nė vienas mineralas netapo tokia sensacija medicinoje, kaip grybas.“

Kompanijos „Fohow“ preparatų sudėtyje yra labiausiai Rytuose savo terapinėmis savybėmis pasižymintys aukštesnieji grybai :

 • Kininis Kordicepsas (Cordyceps sinensis);

 • Linčži (Ganoderma lucidum);

 • Aromatingasis grybas (Lentinus edodes);

 • Gericijus (Hericium erinaceus);

 • kai kurie augalai ,Himalajų medus bei kiti komponentai.

Grybas Kordicepsas priskiriamas aukštesniesiems grybams. Jis auga Tibeto aukštumose Syčiuanio, Junajaus, Čingajaus ir kitose, esančiose maždaug 4 tūkst. metrų virš jūros lygio, Kinijos provincijose. Šiltuoju metų laiku į tam tikros rūšies drugelio (hepialide) lervą patekus kordicepso sporai, pavasarį spora sudygsta. Iš pradžių augdamas grybas vartoja vertingąsias lervos maistines medžiagas, o vėliau jungiasi prie šalia augančių Tibeto žolių šaknų ir pasinaudoja jų vertingosiomis medžiagomis. Deguonies trūkumas aukštikalnėse, žema oro temperatūra bei jos svyravimai, taip pat ryšys su kosmosu grūdina Kordicepsą ir padaro jį energiškai talpų.

Rytuose nuo amžių Kordicepsas buvo laikomas pačiu vertingiausiu iš visų žemės augalų. Imperatoriai ir jų artimieji ypač vertino Kordicepsą. Kinijoje jį vadina „Dievo dovana“,“stebuklinguoju talismanu“, nes nė vienas augalas žemėje neturi tiek sveikatinimo galios.

 

Medžio grybas Linčži Rytuose vadinamas ilgaamžiškumo grybu. Prieš šimtmečius mokslininkai manė, jog Reiši preparatai gali suteikti „amžiną jaunystę.“Beje, Reiši - tikrinis blizgutis (Ganoderma lucidum) auga ir Lietuvos miškuose, bet yra nykstantis ir įrašytas į Raudonąją knygą, tad rinkti jį draudžiama. Spejama, kad Rytų medicinoje tikrinis blizgutis vartojamas jau 4000 metų. Jis yra vienas iš seniausiai renkamų grybų, nes aprašytas viename 2000 metų senumo kinų medicinos traktate. Cheminė grybo sudėtis ypatinga. Grybuose daug vitaminų(daugiausia C ir D) bei mineralų (kalcio, fosforo bei geležies). Palyginus su kitomis vaistažolėmis, Linčži sudėtyje yra aktyviau veikiančių polisacharidų. Tik šios rūšies grybai yra triterpenoidų grupės (ganoderų rūgščių) šaltinis, kurių molekulė panaši į steroidinių hormonų. Ganoderų rūgštys pasižymi antialerginiu poveikiu ir pagerina deguonies pasisavinimą.

 

Aromatingasis grybas (Šiitake,juodasis grybas, Lentinus edodes)taip vadinamas dėl ypatingo skonio ir spalvos.Visame pasaulyje jis žinomas dar vienu pavadinimu - miegančio Budos grybas. Šiitake terapinės savybės taip pat unikalios - tai patvirtina daugiatūkstantinė fungoterapijos istorija ir daugybė Europoje, Amerikoje ir ypač Azijoje atliktų klinikinių tyrimų. Biochemikams šis grybas tapo sensacija, nes vienu metu buvo atrasti du dalykai: pirmą kartą išskirtas polisacharidas lentinanas, pasižymintis unikaliu nuo vežio apsaugančiu poveikiu, kurio neturi nė vienas kitas augalas, bei „grybų fitocidais“pavadinti lakieji junginiai, pajėgūs kovoti su įvairiais virusais, pradedant „nekaltais“rinovirusais (slogos virusu) ir baigiant ŽIV. Lentinanas vartojamas sergant vėžiu kaip kompleksinė priemonė, kuri stabdo įvairių navikų vystymąsi ir užkerta kelią metastazėms, kadangi aktyvina imuninę sistemą (Moriya,1984 m.).

 

Gericijus(Liūto karčiai, Pom-Pom grybas, Hericijus erinaceus). Tai grybas neturintis nei koto, nei kepurės, kurie yra būdingi įprastiems grybams. Jis atrodo kaip sniegas, padengtas baltais varvekliukais. Geracijus plačiai vartojamas tradicinėje Kinijos medicinoje sergant skrandžio ligomis ir virškinamojo trakto vėžio profilaktikai. Šio grybo sudėtyje yra didelis kiekis polisacharidų, kurie labai svarbūs naujai atsiradusiems navikams, stabdo vėžinių lastelių susidarymą ir jų vystymąsi įvairiuose vystymosi proceso stadijose, lėtina odos ir gleivinės uždegiminius procesus, apsaugo kepenis.

 

Himalajų medus turi nepaprastai daug įvairių biologiškai veiksmingų medžiagų, vitaminų, makro - ir mikroelementų. Jis yra vienas iš universaliausių produktų, kuris stiprina organizmą ir pripildo jį energija. Jis yra kosulį ir tinimą mažinamoji bei vidurius laisvinamoji priemonė, pasižymi antimikrobiniu ir antiseptiniu poveikiu.

 

Kalnų skruzdės Polyrhachis vicina Roger, anot mokslinių tyrimų publikacijų, yra pačios vertingiausios iš visų skruzdžių rūšių. Be to šios rūšies skruzdės yra vertingiausias TKM (tradicinės kinų medicinos) žaliavos resursas, kuris gali stabdyti lytinės veiklos silpnėjimą, padeda atstatyti vaisingumą ir kitas funkcijas, pasižymi kosmetiniu veikimu, gerina odos būklę, tuo pačiu reguliuoja IN ir JAN balansą organuose, ir organizmo sistemose, tai charakterizuoja produktą, kaip aukštos klasės natūralų sveikatą atstatantį produktą.

 

Produkcija

Daugiau kaip prieš dešimtmetį,buvo įgyvendintas unikalus Kinijos valstybinis projektas: pirmą kartą pasaulyje biologiškai veiklių papildų gamybos technologijų vystymosi istorijoje prasidėjo naujas esminis etapas - atsirado skysti koncentruoti preparatai, pagaminti iš aukštesniųjų grybų ląstelių turinio - greitai veikiantys biologiniai imuninės ir energinės sistemų reguliatoriai.

Šie preparatai plačiai vartojami kaip profilaktikos bei sveikatinimo priemonės.

Skystų koncentruotų preparato formų, pagamintų iš aukštesniųjų grybų ląstelių - Kininio kordicepso, taip pat Linčži bei Aromatingo grybo ir kt.komponentų veiksmingumas ir specifika yra ta, kad pirmiausia tai yra - sisteminio poveikio preparatai. Sisteminis naujų preparatų poveikis - tai dėl unikalios sudėties galimas greitas visų organizmo sistemų reguliavimas. Be to šių preparatų veiksmingumas padidėja daug kartų dėl originalios receptūros bei kol kas nepralenktos moderniausios preparatų gamybos biotechnologijos.

Nauji kompanijos „FOHOW“ preparatai - tai moderniausias šiuolaikinio mokslo ir tehnikos pasiekimas. Jų sudėtis atitinka visus mokslo reikalavimus, kinų medicinos principus bei formakologijos taisykles. Preparatų ypatybės - tai švelnus veikimas bei vienodas IN ir JAN reguliavimas. Vartojant šiuos preparatus, suaktyvėja biocheminiai procesai žmogaus ląstelėse, o senėjimo procesai lėtėja. Jie visiškai neturi nepageidaujamo šalutinio poveikio. Be to šiuos preparatus galima vartoti kartu su visais kitais vaistais, ne tik dera su jais, bet ir mažina kitų vaistų nepageidaujamą poveikį, bei akivaizdžiai didina jų veiksmingumą.

Gaminant produktus, naudojami pažangiausi šiuolaikiniai ląstelių skaidymo bei estrahavimo metodai: daugiafunkcinis ekstrahavimas esant žemoms temperatūroms, virškritinis ekstrahavimas, labai efektyvi koloninė chromotografijas, vakuuminis koncentravimas ir kt.Visų šių technologijų dėka preparatų veiksmingumas dešimteriopai pranoksta žaliavos poveikį, be to suteikė galimybę išsaugoti veikliuosius ir pašalinti neveiksmingus komponentus bei priemaišas.

Kordicepso preparatai - tai greitai veikiantys imuninės sistemos reguliatoriai, nors tai ne vaistai, o BVP, vistiek buvo kliniškai tiriami tiek Kinijoje, tiek ir JAV, Japonijoje bei Pietų Korėjoje. Visose šalyse buvo gauti įtikinami įrodymai, kad šie preparatai yra veiksmingi ne tik sveikatai palaikyti, bet ir sergant įvairiomis ligomis. Taip pat klinikiniais tyrimais buvo patvirtintas visiskas jų saugumas.

Pagal tradicinę kinų mediciną (TKM), kur sakoma, kad „ maistas ir vaistas yra viena ir tas pats“, šios produkcijos receptūra yra pagrįsta mokslinio sinergizmo principu.

Vartojant korporacijos „Fohow“ produkciją, ji veikia trim būdais:

 1. Valo organizmą;
 2. Stiprina imuninę sistemą ir reguliuoja viso organizmo funkcijas;
 3. Papildo organizmą būtinomis maisto medžiagomis.

Per labai trumpą laiką korporacijos “Feniksas“ produkcija užregistruota: Rusijoj, Lietuvoje, Latvijoje, Izraelyje, Mongolijoje, Kazachstane, Uzbekistane, artimiausiu metu planuojama registracija Lenkijoje,Vokietijoje ir daugelyje kitų valstybių. Gamindama unikalią sveikatinimo produkciją kompanija užtikrintai žengia į priekį, registruodama savo biologiškai aktyvius maisto papildus įvairiose pasaulio šalyse.

Įvairių valstybių Higienos ir Epidemiologijos centrų ekspertų išvados patvirtino, visos korporacijos gaminamos produkcijos saugumą ir naturalumą.

Penkių tūkstančių metų tradicinės kinų medicinos raidos istorija įtikinamai įrodė jos panaudojimo galimybes ir naudingumą ne tik kinams, bet ir visos planetos gyventojams.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com